Příběhy mořského plastu

Příběhy mořského plastu

Kreativní recyklace

Krátké synopse z cyklu Příběhy mořského plastu vytvořené nejen z plastového odpadu, ale v podstatě ze všeho, co jsme našli na plážích Anglie, Kostariky a Panamy.

Ernesto

Biolog Ernesto se vydává na nejistou výpravu na Zakázaný ostrov. Ostrov je v karanténě od doby, kdy na něm rozšířila se podivná nákaza a zmizel tým vědců – Ernestových přátel!

Gordonův farmářský obchod

Farmář Gordon najde na pláží podivná semena. Po chvilce přemýšlení je zaseje na své pobřežní farmě.

Plody, které na nových rostlinách dozrají, vypadají úžasně. Zákazníci jsou nadšeni a skoupí vše. V následujících dnech se však nikdo z nich do obchodu nevrátí. Gordon se rozhodne zjistit, co se s nimi stalo

Neznámá bytost

Na odlehlé pláži se probudí podivné stvoření. Kdo je? Odkud je? A proč je tady? Při hledání odpovědí se důvěřivá bytost setkává s komunitou puristických škeblí, paranoidním kokosovým klanem a dalšími podivnými tvory – všichni mají svoji vlastní výstřední představu o smyslu její existence.

Příběh městečka Strangles

Jak se změní poklidný život obyvatel malého městečka, když začnou hromadit barevné kousky plastu? A jaké pohromy rozpoutá nevinné krmení malého roztomilého ještěra?

Tři obryně

Tři obryně se sejdou v kavárně a probírají běžné mateřské věci – problémy s kojením, dětské přejídání se nezdravým jídlem či neustálé vztekání se a pláč malých batolat…